OBOČIE PERMANENTNÝ MAKE - UP

PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIE OČI PERY LÍCA KOREKCIE PMU
MEDICAL TATTOO PRSIA JAZVY RÁZŠTEP PERY VITILIGO  
VLASY - HAIR TATTOO          


Správny tvar, hustota a farba obočia dokáže divy. Pri súmernom obočí bude Vaša tvár rozjasnená, vyniknú Vaše črty tváre.  Avšak ak ho máte riedke, asymetrické, tak pôsobíte unavene, choro. Ak si obočie dokresľujete a neodhadnete výšku oblúka, môžete pôsobiť až komicky.  

 
Permanentný Make - Up ( PMU ) obočia 

Je vhodný pre ženy a mužov ak je obočie  svetlé, nevýrazné, v niektorých miestach  tenké, riedke, rozptýlené, alebo úplne chýbajúce, či už z dôvodu dlhodobého  odstraňovania chĺpkov, alebo z dôvodu alopécie či chemoterapie. Vďaka PMU Vaše obočie môže mať dokonalý tvar, hrúbku, farbu, hustotu, výšku. Rovnováha a symetria môže byť opravená raz a navždy. Vaša tvár bude atraktívnejšia.


Obočie je veľmi dôležitý prvok na tvári, nakoĺko určuje ako sú rysy tváre vnímané. Správne navrhnuté obočie môže vyvážiť vzdialenosť medzi očami, zmeniť vzhĺad hlboko posadených očí. Správny tvar obočia môže opticky zmeniť veĺkosť nosa, dopomôže vyniknúť lícnym kostiam, rozžiari celé oko.


V súčastnosti existujú rôzne techniky a metódy na vytvorenie dokonalého obočia. Za najviac prirodzený vzhĺad obočia využívam 3D techniku  simulácie chĺpku.  V minulosti sa používala klasická celoplošná  metóda tetovania, avšak ja sa snažím vždy o dokonalý prirodezený vzhĺad obočia, preto túto metódu moc nepreferujem a však pri prerábkach už takto vytetovaného obočia sa tejto metóde nevyhnem.  Z klasického celoplošného  vytetovaného  obočia viem dosiahnuť prirodzený vzhľad, ak pôvodný pigment nie je moc intenzívny. Ak aj napriek tmavému celoplošne vytetovanému obočiu si prajete jemnejší prirodzený vzhĺad, vieme ho dosiahnuť vďaka laseru, ktorým najprv pôvodné obočie zosvetlíme, prípadne ak je nevyhovujúci tvar, pôvodné tetovanie odstránime.